Menu

Asansörlü Nakliyat

 

Pendik Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat kalitesi ile evden eve nakliyat hizmetlerimiz başladıktan bu yana ev taşımacılığında 1522 ev taşımacılığı yılda yapıyor evden nakliye işlemlerini sizlere ev taşımacılığını kolay ve pratik hale getirmek gerektiriyor. 

Kurumsal Taşımacılık hizmetinde firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük fark sunduğu hizmette koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama adına gösterlen özveri, ve hizmetin planlı ve koordineli bir bir şekilde plan dahilinde yapılmasıdır. Gelen Talep doğrultusunda önceden tahsis edilen profesyonel personelimiz ile sunulan ücretsiz eksperti hizmeti, nakliyeyi şekillemede, hizmeti belirlenen süre zarfında gerçekleştirmede, özelliklede hata payını sıfıra düşürmede en önemli faktördür. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ofis içi eşyaların, kurumlardaki tüm eşyaların dökümü yapılmakta, gerekli personel, ekipman, araç belirlenmekte, sizlenecek yol raporlar halinde şekillendirilmektedir.
Hizmetin gerçekleşmesi özellikle beklenen jakite dahilinde gerçekleşmesi, hazırlanan rapora, aşama aşama riayet edilerek hizmetin yapılmasına, personelin tecrübesine, ekipmanların dayaknılılığına ve sağlamlığına,taşıma ambalajlama ve taşıma yapan personelin dikkatine bağlıdır. Bu yüzden de hizmet aşamasında firmamızdan bir üst düzey personel taşımayı sürekli organize etmektedir.