Eşya Depolama

Eşya Depolama

İnsanlar maddi ve güvenlik anlamında eşyalarını muhafaza edecekleri bir yere ihtiyaç duymaktadırlar. Gerek bireysel müşteriler gerek ise otel, tatil köyleri ve benzeri işletmeler sezonluk olarak eşyalarının güvenli bir alanda korunarak muhafaza etmeleri üzerine eşya depolama firmaları ile irtibata geçerek bu hizmetten kolaylık faydalanabilmektedirler.Özelliklede sezonluk çalışan firmalar işyerine dayalı ürünlerini, makineleri ve benzeri materyalleri eşya depolama firmalarına emanet ederek sigortalı bir hizmet etkeni altında muhafaza etmektedir. Bu konuda birçok insan yaşadığı İstanbul, birçok benzeri eşya depolama firmazın yer aldığı koca bir şehir olmakla birlikte bu duruma orantılı olarak çok sayıda eşya depolama hizmeti almak isteyen kişinin var olmasında büyük bir oluşum sunmaktadır.

Kentsel Eşya Depolama Hizmetlerinde %20 indirimlerle

Tüm bu konulara bağlı olarak 30 yıldır kesintisiz olarak nakliyat ve eşya depolama hizmetleri üzerine verdiğimiz faaliyetler neticesinde binlerce bireysel ve kurumsal firmalara eşya depolama hizmeti sunarak büyük bir portföye sahip olmaktayız. Yarım asırlık tecrübe doğrultusunda ilk günkü özveri ve geliştirilebilir kaliteli işleyişlerimiz sayesinde daima müşteri memnuniyet odaklı iş prensiplerine uygun olarak çalışmaktayız.Sezonluk veya uzun zamanlı eşya depolama hizmetini sunduğumuz İstanbul’da birçok yerli ve yabancı markaların tüm eşyalarını depolarımızda yüksek güvenlik erbabında muhafaza ederek eşyalarına hiçbir zarar gelmemesini sağlamaktayız. Ayrıca depolarımızda yer alan tüm eşyalar özel olarak sigortalanmaktadır. Herhangi bir çalınma veya hasar görme durumu söz konusu dahi olmaksızın tüm eşyalarınızı güvenle saklamaktayız.

Pendik Eşya Depolama

Firmamız bünyesinde yer alan depolarımızın tamamı ferah ve steril bir ortamdan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra yanıcı ve benzeri etkenlerin oluşumunu engellemek adına tüm tedbirler alınarak eşyalarınızın yüksek bir güvenlik çemberi içerisinde korunmasını sağlamaktayız. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak anlaşma sağlandığı takdirde belirttiğiniz adrese gelip sizlere ziyarette bulunarak gerekli tüm bilgileri sizlere aktardıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınızın bir takımı ambalajlanarak bir takımı ise yapısı gereği paketlenerek araca yüklenmektedir. Hasarsız ve sorunsuz bir biçimde taşınan eşyalarınız depolarımıza getirilerek herhangi bir kırık, hasar ve benzeri oluşumların var olmaması adına istifli bir şekilde depolanmaktadır.